2016-11-17 _DSC7031

Naprawy

komponentów

więcej możliwości

Nasza stała baza obsługowa wyposażona jest dodatkowo w komorę klimatyczną i wstrząsarkę, dzięki czemu mamy możliwość sprawdzić urządzenie w warunkach zbliżonych do tych, które panują w powietrzu.

Dzięki środkom unijnym w 2013 roku zakupiliśmy sprzęt, który poszerzył dotychczasową ofertę napraw o:
– radary pogodowe
– radiowysokościomierze
– systemy żyrobusoli.

Oferujemy również obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń korzystając z europejskich sieci serwisów producenckich. Współpracujemy w tym zakresie z najbardziej renomowanymi producentami awioniki w branży General Aviation oraz Bussines Aviation, takimi jak: Rockwell Collins, Universal Avionics, Honeywell, Garmin, Avidyne, Bendix King ,.

Aby wykonywane przez nas naprawy w jak najmniejszym stopniu wyłączały statek powietrzny z eksploatacji, na życzenie klienta oferujemy w tym czasie urządzenie zastępcze, tego samego typu. Nasz magazyn urządzeń na wypożyczenie obejmuje najpopularniejsze radiostacje różnych producentów, systemy nav/com, transpondery, a także komponenty autopilota czy radar pogodowy.

Realizujemy naprawy komponentów w naszej stałej bazie obsługowej oraz w specjalnie dostosowanym laboratorium mobilnym. Dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się problemem usterki awioniki na statku powietrznym – od diagnozy, przez demontaż i naprawę u klienta takie sprzętu jak:

– transpondery
– DME, ADF
– radiostacje i urządzenia radio-nawigacji
– autopiloty
– serwomechanizmy autopilotów
– nadajniki ratunkowe
– radary pogodowe

drabpol-kompetencje-awionika-naprawy-1
drabpol-kompetencje-awionika-naprawy-2
drabpol-kompetencje-awionika-naprawy-3

nasze usługi

Siłą firmy Drabpol

jako firmy VAR są nasze kompetencje

Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemowe składające się przede wszystkim z naszej wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i produktów najwyższej jakości.

Produkty Lotnicze