5-ACCESS

uproszczone życie lotnika

PLANESYNC™POŁĄCZONE ZARZĄDZANIE STATKAMI POWIETRZNYMI

PŁYNNIE POŁĄCZ SIĘ Z SAMOLOTEM

Wykorzystując łączność komórkową 4G LTE lub Wi-Fi ® zapewnianą przez łącze danych GDL ®60 , technologia PlaneSync łączy się z obsługiwaną awioniką i urządzeniami, umożliwiając kontrolę nad samolotem z praktycznie dowolnego miejsca

ZAUTOMATYZUJ AKTUALIZACJE
BAZY DANYCH

Każdy pilot wie, że latanie nie zaczyna się dopiero na pasie startowym. Przygotowanie samolotu do lotu wymaga czasu, wysiłku i przygotowań. Technologia PlaneSync pomaga uprościć zarządzanie samolotami, umożliwiając właścicielom i operatorom samolotów poświęcenie większej ilości czasu na wykonywane zadanie — latanie.

ZDALNIE SPRAWDŹ STAN SWOJEGO SAMOLOTU

Czy Twój samolot jest serwisowany i gotowy do lotu? Możesz sprawdzić z wyprzedzeniem, korzystając z pulpitu nawigacyjnego samolotu w aplikacji Garmin Pilot. Po odpowiednim wyposażeniu, PlaneSync umożliwia sprawdzenie stanu 2 aktywnych/rezerwowych baz danych, a także Hobbsa, obrotomierza i czasu lotu, ilości paliwa, napięcia akumulatora, OAT, temperatury oleju i lokalizacji GPS samolotu 3 . Unikaj niespodzianek w ostatniej chwili na lotnisku, sprawdzając wszystko z wyprzedzeniem

ŁATWY DOSTĘP DO DANYCH DOTYCZĄCYCH LOTU I SILNIKA

Dzięki dodatkowym możliwościom, które pojawią się na początku 2024 r., PlaneSync pomoże również ograniczyć do minimum czynności po locie. W przypadku zgodnej awioniki technologia PlaneSync automatycznie przesyła dane dziennika lotu i silnika do witryny flyGarmin.com ® . Następnie możesz przeglądać dane na flyGarmin.com lub w aplikacji Garmin Pilot i udostępniać je zespołowi konserwacyjnemu w celu analizy lub rozwiązywania problemów.

TO TEŻ POŁĄCZENIE Connext® W TWOIM KOKPICIE

ZINTEGRUJ URZĄDZENIA MOBILNE
ZE SWOJĄ AWIONIKĄ

Aby zapewnić większą elastyczność w kokpicie,GDL 60 Łącze danych z technologią PlaneSync obejmuje również łączność z urządzeniami Connext, umożliwiając przepływ informacji między awioniką a kompatybilnymi aplikacjami lotniczymi. Możesz przesyłać strumieniowo informacje o pogodzie, ruchu drogowym, położeniu, odniesieniach do pozycji GPS i inne dane ze swojego systemu 4 — zasadniczo zamieniając ekran dotykowy telefonu komórkowego w dodatkowe sterowanie/wyświetlacz w kokpicie.

PROSTE WPROWADZANIE PLANU LOTU

Oszczędzaj czas potrzebny na planowanie lotu, korzystając z aplikacji lotniczych, takich jak Garmin Pilot i ForeFlight na urządzeniu mobilnym, aby tworzyć i archiwizować plany lotów w zaciszu własnego domu lub biura. Następnie, na lotnisku, łączność danych GDL 60 z urządzeniem Connext umożliwia szybkie przesyłanie danych punktów trasy z urządzenia do awioniki. W mgnieniu oka możesz aktywować swój plan lotu i zacząć latać.

OPCJE ROZRYWKI
PODCZAS LOTU

Po dodaniu odbiornika GDL 69A SiriusXM ® 5 do sieci pokładowej Connext Ty i Twoi pasażerowie możecie wybierać i sterować kanałami rozrywki audio SiriusXM za pośrednictwem aplikacji Garmin Pilot na zgodnych urządzeniach mobilnych. Wybierz spośród ponad 100 kanałów SiriusXM z muzyką, sportem, wiadomościami i programami rozrywkowymi, aby cieszyć się podczas lotu.

GLOBALNA KOMUNIKACJA SATELITARNA

Dodając nadajnik-odbiornik satelitarny GSR 56 z usługami satelitarnymi Connext 5 do samolotu wyposażonego w łącze danych GDL 60, możesz zwiększyć swój zasięg. Używaj kompatybilnego urządzenia mobilnego i jego listy kontaktów do wysyłania wiadomości tekstowych podczas lotu lub inicjowania połączeń telefonicznych na całym świecie.

GDL 60 DATALINK Z TECHNOLOGIĄ PLANESYNC

Zapewniając łączność LTE i Wi-Fi, łącze danych GDL 60 może dodać technologię PlaneSync do Twojego samolotu.

GLOBALNA KOMUNIKACJA SATELITARNA

Usługa PlaneSync jest dostępna za pośrednictwem trzech prostych opcji planu subskrypcji. Subskrypcje można aktywować za pośrednictwem strony internetowej flyGarmin.com, a opłata za usługę jest naliczana co miesiąc. Zasięg LTE jest dostępny w większości krajów na całym świecie. Ceny subskrypcji mogą się różnić w zależności od typu samolotu.

AMERYKA PÓŁNOCNA LTE
LTE NA CAŁYM ŚWIECIE
TYLKO WI-FI (NA CAŁYM ŚWIECIE)
Cena od:
30 dolarów miesięcznie
45 dolarów miesięcznie
10 dolarów miesięcznie
Automatyczne aktualizacje baz danych przez LTE 1
Tak
Tak
Nie
Automatyczne aktualizacje bazy danych przez Wi-Fi 1
Tak
Tak
Tak
Stan zdalnego statku powietrznego2
Tak
Tak
Nie
Automatyczne przesyłanie dziennika lotów1,7
Tak
Tak
Tak

1 Aktywny PlaneSync i subskrypcje baz danych wymagane do automatycznych aktualizacji baz danych. Do przesyłania dziennika lotów wymagany jest aktywny plan subskrypcji PlaneSync. Funkcje są dostępne tylko na ziemi i wymagają, aby GDL 60 miał aktywną łączność LTE lub Wi-Fi; może mieć zastosowanie siła sygnału i inne czynniki. Szczegółowe informacje o zasięgu LTE można znaleźć na stronie Garmin.com/PlaneSyncCoverage .
2 Status zdalnego drona wymaga aktywnej subskrypcji PlaneSync. Inteligentne urządzenie użytkownika musi mieć połączenie z Internetem. Funkcja jest dostępna tylko na ziemi i wymaga GDL 60, aby mieć łączność LTE; może mieć zastosowanie siła sygnału i inne czynniki. Szczegółowe informacje o zasięgu można znaleźć na stronie Garmin.com/PlaneSyncCoverage .
3Lokalizacja GPS zapewniana przez awionikę. Wybrana awionika może zapewnić lokalizację na żywo za pomocą kompatybilnej anteny GPS; w przeciwnym razie wyświetlana lokalizacja będzie oparta na ostatniej znanej lokalizacji awioniki. Siła sygnału GPS i inne czynniki mogą mieć zastosowanie.
4 Wymagana kompatybilna awionika
5 Sprzedawane oddzielnie; wymagana subskrypcja. Niektóre jurysdykcje regulują lub zabraniają korzystania z urządzeń komunikacji satelitarnej. Użytkownik jest odpowiedzialny za znajomość i przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów w jurysdykcjach, w których urządzenie ma być używane.
6 Informacje te mają charakter wyłącznie uzupełniający i nie zastępują kontroli przed lotem
7 Przewiduje się, że przesyłanie dziennika lotów będzie dostępne na początku 2024 r.

Wi-Fi jest zarejestrowanym znakiem towarowym stowarzyszenia Wi-Fi Alliance. Sirius, XM oraz wszystkie powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Sirius XM Radio Inc.

Masz pytania? skontaktuj się

    …z doświadczenia pewni!

    Copyright © 2024 DRABPOL

    …z doświadczenia pewni!

    Copyright © 2024 DRABPOL